Ako bude prebiehať 72 hodinová promo kampaň na Balaton Sound 2017?

Si pripravený na kúpu vstupeniek na #sound2017? Zapoj sa do prvej vlny predpredaja, ktorá potrvá iba 72 hodín a dostaneš tak najnižšiu cenu vstupenky a ako bonus dostaneš účasť v losovaní v ktorom môžeš vyhrať jeden z 72+1 balíkov Balaton Sound! Predpredaj vstupeniek na Balaton Sound 2017 začína 8. Novembra 2016 o 12 na poludnie. Uvedené balíky budú k dispozícii pre šťastných výhercov na priamo na mieste! Tak na čo čakať? Kúp si svoju 5 dňovú, 4 dňovú, alebo VIP vstupenku na Balaton Sound čo najskôr!

Prečo by som si mali kúpiť vstupenku počas prvých 72 hodín?

Cena vstupeniek časom stúpa! Vstupenky za najnižšiu cenu sú k dispozícii iba počas prvých 72 hodín predpredaja!

Teraz si môžeš kúpiť 5 dňovú vstupenku za 165  a 4 dňovú vstupenku za 140!

Čo to je Balaton Sound 72+1balík?

V prípade, že si kúpiš 5-dňovú, alebo 4-dňovú vstupenku, alebo VIP 5-dňovú vstupenku* počas prvých 72 hodín predpredaja, si automaticky zaradený do zlosovania balíkov Balaton Sound! Každý deň počas 72 hodín budú vyžrebované rozličné typy balíkov, tak ak si presvedčený o tom, že patríš k ľuďom so šťastím, určite by si nemal váhať s kúpou vstupenky. K dispozícii su tieto balíky:

 
 
 

24 Balaton Sound balíky s oblečením 

Zlosovanie tých, ktorí si kúpili svoje vstupenky počas prvých 24 hodín (medzi 12. hodinou 8 Novembra – 12 hodiny, 9 Novembra)

Obleč sa do oblečenia Balaton Sound! Z oficálneho Balaton Sound obchodu môžeš dostať šiltovku, švihadlo, tričko, slnečné okuliare, ruksak, uterák, tetovačku, alebo kľúčenku. Aj ty môžeš patriť k tým šťastlivcom, ktorí budú vyžrebovaní!

 
 

24 Balaton Sound  dobrodružné balíky so vstupenkami na Párty Loď 

Zlosovanie tých, ktorí si kúpili svoje vstupenky počas prvých 24 hodín (medzi 12. hodinou 9 Novembra – 12 hodiny, 10 Novembra)

Vybrať si môžeš z 3 nasledujúcich vecí:  dobrodružný park, katapult, bungee jumpink, alebo park s tematickými atrakciami a taktiež máš možnosť dostat vstupenky na party loď! Držíme palce!

 

24 Balaton Sound navýšenie na VIP balík

Zlosovanie tých, ktorí si kúpia svoju vstupenku počas tretej 24 hodinovky (od 12.hodiny 10. Novembra – 12. Hodiny, 11. Novembra)

Staň sa  VIP hosťom festivalu! Týmto spôsobom môžeš vyhrať VIP vstupenku a všetky služby s tým spojené! Veľa šťastia!

 

Balaton Sound Super VIP balík pre 2 osoby

ž
Žrebovanie spomedzi tých, ktorí si kúpia vstupenu počas 72 hodín prvého predpredaja ( od 12 hodiny 8. Novembra – do 12. Hodiny, 11 Novembra)

Medzi tými, ktorí si budú zaradení do zlosovania sa budú nachádzať tí, ktorí si kúpia svoje 5 dňové, 4 dňové a 5 dňové počas 72 hodín predpredaja, bez ohľadu na to,v ktorý deň. Vyžrebujeme osobu, ktorá vyhrá ubytovanie v 5 hviezdičkovom hoteli Wellmarin na 5 dní (5-10 júla, 2017) a dostane tiež bonus v podobe VIP vstupeniek pre 2 osoby! Želáme veľa šťastia! ;)

 

Ako zistím či som vyhral?

Žrebovanie výhercov Balaton Sound balíkov bude prebiehať v 4 kolách 

 

1.

Tí, ktorí si kúpili vstupenky od poludnia 8. Novemba – poludnia 9. Novembra budú žrebovaní o balíky oblečenia Balaton Sound a výhercovia budú oznámení cez informačné kanály Balaton Sondu 9. Novembra 2016 o  19. Hodine.

2.

Tí, ktorí si kúpili vstupenky od poludnia 9. Novemba – poludnia 10. Novembra budú žrebovaní o dobrodružné balíky Balaton Sound a výhercovia budú oznámení cez informačné kanály Balaton Sondu 10. Novembra 2016 o  19. Hodine

3.

Tí, ktorí si kúpili vstupenky od poludnia 10. Novemba – poludnia 11. Novembra budú žrebovaní o o VIP balíky Balaton Sound a výhercovia budú oznámení cez informačné kanály Balaton Sondu 11. Novembra 2016 o  19. Hodine

4.

Výherca Balaton Sound Super VIP balíka bude oznámení 11. Novembra o 20. Hodine.

Všetkých výhercov budeme informovať aj prostredníctvom emailu

 

 

Kedy dostanem svoj Balaton Sound balík?

V prípade, že budeš vyžrebovaný svoj Balaton Sound balík, si budeš môcť vyzdvihnúť priamo na mieste konania Balaton Soundu 2017. Viac informácii obdržíš prostredníctvom emailu.

 

Kde sa dozviem viac, alebo koho môžem kontaktovať ak chcem vedieť viac informácii? 

Tu nájdeš viac informácii o podmienkach a pravidlách V prípade, že chceš vedieť viac, alebo máš ďalšie otázky neváhaj nás kontaktovať na helpdesk@balatonsound.hu!
 

Už teraz sa na vás tešíme #sound2017!

*Tí ktorí si zakúpia 5 dňovú VIP vstupenku počas prvých 72 hodín predpredaja, budú automaticky zaradení do zlosovania. Cena 5 dňovej VIP vstupenky ostáva nezmenená aj po ukončení 72 hodinového predpredaja.