Balaton Sound 2017 Festival Info

 

 

 

Lístky a vstup

Kde kúpiť vstupenky?

Svoju vstupenku si môžeš kúpiť priamo v našom webshope. Ak sa chceš dozvedieť viac informácii o predajcoch v mieste svojho bydliska môžeš tak urobiť tu.

Vstupenku si tiež môžeš zakúpiť priamo na mieste či už v hotovosti, alebo bankovou kartou. My však odporúčame realizovať nákup v predpredaji nielen preto, že je to lacnejšie, avšak predovšetkým z dôvodu, že Balaton Sound bol vopred vypredaný už niekoľko rokov po sebe a bolo by na škodu riskovať, že sa nedostaneš do vnútra a ostaneš stáť pred vchodom.

Vstupenky - helpdesk

V prípade, že si si kúpil/a vstupenku cez náš webshop, klikni tu a požiadaj o pomoc Helpdesk.

V prípade, že si si kúpil/a lístok u niektorého z našich oficiálnych predajcov, kontaktuj jeho. 

Druhy vstupeniek & pravidlá

Viac informácii o vstupenkách tu.

Základne informácie o vstupenkách, ktoré je potrebné vedieť:

 • Tvoja vstupenka (online voucher) bude vymenená za náramok pri vstupe
 • Všetky práva v súvislosti so vstupenkou sú výhradne viazané na kód, ktorý je na vstupenke  - nie si si istý čo tvoja vstupenka obsahuje?
 • Vstupenka nie je personalizovaná a nie je previazaná s konrétnou osobou, čiže prvý človek, ktorý príde s kódom na vstupenke obdrží náramok
 • V prípade sprenevery (napr. skorší, neoprávnený vstupe na tvoj kód) Balaton Sound nie je zodpovedný za akékoľvek nezrovnalosti a nevydá náhradný náramok, alebo vstupenku držiteľovi vytlačenej vstupenky.
 • Ubezpečte sa, že váš kód je v bezpečí a nedovoľte výrobu jeho kópii, fotografovanie, alebo vytváranie iného záznamu

 

Check in na festival:

Od roku 2016 bude na Balaton Sounde dodatočný kontrolný systém. Tento bude prebiehať pri vstupe na festival v momente, keď obdržíte váš náramok. Kontrola sa uistí o správnosti vášho náramku. Váš voucher (s bar kódom a/QR kódom), ktoré ste obdržali pri nákupe vstupenky na Balaton Sound nie su personalizované (neobsahujú meno), takže v momente výmeny vášho voucheru za náramok si náš kolega vypýta platný idetifikačný doklad (pas, občiansky preukaz), oscanuje ho a vy dostanete svoj náramok. 

Táto personalizácia je dôležitá, z dôvodu vrátenia tých, ktorí by chceli využiť vstupenku, pre zlé zámery a taktiež, aby sme v prípade potreby zamedzili vstup osobám, ktoré sú medzinárodne hľadané, alebo pod dohľadom. Nascanované dáta z platného dokladu budú uložené, tak aby zodpovedali Maďarskému zákonu a zákonu EU o ochrane osobných údajov.

 

FAQ:

Potrebujem nejaký preukaz na vstup na Balaton Sound?

Na vstup potrebuješ voucher, ktorý si obdržal na svoj email obsahujúci barcode a QR kód spolu s platným identifikačným dokladom (občiansky preukaz, pas)

 

Čo v prípade, že si zabudnem doma doklady / stratím ich?

Dúfame, že toto sa ti naozaj nestane.  My budeme dúfať, že všetci cestujete minimálne s občianskym preukazom, alebo pasom. V prípade, že nebudete mať so sebou platný doklad totožnosti budete požiadaný, aby ste išli na "problematické vstupenky", kde sa náš personál bude snažiť vyriešiť váš prípad.

 

Čo ak nemám voucher a chcel by som si kúpiť vstupenku na mieste?

Je to rovnaké ako v prípade tých, čo si chcú kúpiť ich vstupenky na mieste. Ak si kupuješ vstupenku na mieste označenom ako "Vstupenky" budeš požiadaný o doklad totožnosti, kvoli personalizácii náramku. Napriek tomu však všetkým doporučujeme nákup vstupeniek vopred, keďže sa tieto rýchlo predávajú.

 

Ako dlho trvá vstup na festival?

Snažíme sa, aby bol moment vstupu na festival čo najrýchlejší. Toto by nemalo zabrať viac času ako zvyčajne.

 

Je na festivale bezpečné miesto, kam si môžem odložiť svoje doklady?

Doporučujeme zakúpenie bezpečnostnej schránky, ktorú môžeš využívať počas celého týždňa. 

 

Zúčastnil som sa Balaton Soundu už niekoľko krát. Bude to tento krát v niečom odlišné? 

Doteraz si nepotreboval na identifikáciu platný doklad totožnosti pri výmene náramku. Odteraz je potrebné sa preukázať platným dokladom pri výmene voucheru za náramok. Predchádzajúce skúsenosti ukázali, že návštevníci v mnohých prípadoch preberajú náramky aj pre svojich kamarátov. Toto už v prípade personalizácie nebude možné a náramok spolu s platným dokladom totožnosti bude potrebné jednotlivo preukázať. 

 

Náramky:

 • Náramok sú platné iba v pripade, že sú umiestnené na zápästí
 • Náramok je neplatný ak je zlepený, prestrihnutý, s odtrhnutým zapínaním, alebo širší ako zápastie!
 • Náramok nie je prenosný na ďalšiu osobu
 • Zničený, alebo stratený náramok nebude nahradený

Falšovatelia vstupeniek a tí, ktorí sa podieľajú na falšovaní budú postihnutí podľa platného práva. 

Upozorňujeme, že organizátor si vyhradzuje právo zmeny programu. 

Deti na Balaton Sounde – najmenší fanúšikovia

Najmenší návštevníci sú rovnako vítaní na Balaton Sounde! Deti do veku 11 rokov (dátum narodenia do 13teh Júla 2005) majú vstup zdarma.

Deti do 14 rokov majú vstup a zotrvanie v priestoroch festivalu, iba v sprievode dospelej osoby.

Môžem vrátiť vstupenku?

Budte si vedomí, že vstupenku je nevratná.

Zabudol som svoju vstupenku doma

Na vstup na festival je s určitosťou potrebný kód (bar kód, QR kód). Nezabudni na to!

Zvieratá na Balaton Sounde

"Mierumilovné" zvieratá (v zmysle: psy, fretky, určité druhy myší) sú na  pets Balaton Sounde vítané. Prosím pre viac informácii si prečítajte si pravidlá.

Prídem autom / motorkou

Upozorňujeme, že bez povolenia, nebude umožnený vstup do priestorov festivalu. Za  týmto účelom odporúčame použiť na to vyhradené parkoviská, ktoré nájdete vedľa Szent István útca, ktorá sa nachádza asi päť minút chôdze od festivalu. Nepreberáme zodpovednosť za veci ponechané v aute, avšak v priestoroch parkoviska sa za účelom zvýšenia bezpečnosti nachádza monitorovacia kamera.

Č si prinesť & čo nechať doma

Čo je vhodné si so sebou priniesť a čo nie

Doma prosím nechajte:

 • Alkohol: Povolený nie je žiaden alkohol v akom koľvek množstve
 • Nelegálne drogy a aké koľvek stimulanty: prosím nie...
 • Plynové ohrievače a plynové nádoby: Nie je povolené žiadne varenie v priestoroch festivalu, vrátane kempingu. Je množstvo možností, ako sa odstravovať počas konania festivalu.
 • Pyrotechnika: Sme naozaj dobre pripravení, aby sme vás očarili pyrotechnickými efektami, ktoré sú pripravené
 • Sklo: je veľmi nebezpečné....
 • Strihacie a krájacie náčinie: žiadne strihanie, žiadne krájanie... toto je hádam samozrejmé áno?
 • Dáždniky: porosímé vás, aby ste si na miesto nich priniesli pršiplášte
 • Akékoľvek iné nástroje ohrozujúce zravie ostatných: podľa platného práva, nie je povolené držanie akých koľvek nástrojov ohrozujúcich verejné zdravie (nože s čepeľou dlhšou ako 8 cm, vyskakovacie nože, plynové spreje a pod.) Výrobky podobnej povahy musia byť predložené bezpečnostnej službe, ktorá ich skontroluje

Ak si si nie istí/á či veci, ktoré by si si chcel/a priniesť na Balaton Sound patria medzi povolené prosíme  kontrolu celého zoznamu nachádzajúceho sa v sekcii pravidiel alebo kontaktujte náš Helpdesk to aby ste tak predišli kolíznym situáciám počas vstupu na festival.

Priniesť si môžete:

 • Jedlo: Priniesť do areálu festivalu, si môžete jedlo, avšak uistite sa, že to nie je kvantita, ktorá by mohla byť považovaná ako tovar určený na komerčné účely. V blízskosti festivalu sú k dispozícii miestne obchody, množstvo občerstvovacích stánkov a barov!
 • Nápoje: Nealkoholické nápoje si na festival môžete priniesť v tomto množstve: 1 PET fľaša / maximum 2,5 litrová / osoba
 • Cigarety: maximum 20 balíčkov cigariet, 10 balíčkov cigaríl a 10 kusov cigár / osoba

Nezabudnite na:

 • Váš lístok!
 • Nepremokavý stan, spacák, matrac, baterku... ak sa vám nechce obťažovať so stanom, neváhajte a zabezpečte si už teraz svoj kempingový set!
 • Topánky s uzavretou špicou, sandále, šlapky
 • Hygienické potreby, uterák, náplaste, repelent, lieky ktoré užívate, saponát
 • Čiapka, slnečné okuliare, bunda proti dažďu, teplé oblečenie, ponožky, plavky
 • Krém na opaľovanie s ochranným faktorom, krém proti komárom a kliešťom

Na Balaton Sounde

Platenie na Balaton Sounde

Na Balaton Sounde si môžete naplno užiť systém bezhotovostného platenia, nech už sa to týka čohokoľvek - počínajúc nápojmi, jedlom, oblečením, jednoducho všetko! Sú dva spôsoby ako to urobiť - či už tvojou ® PayPass™ a Maestro® PayPass™ kartou, alebo oficiálnou Festipay kartou. Či už sa rozhodneš nabiť svoju Festipay kartu cez svoju kreditnú/debetnú kartu, nie je potrebné, aby si si vymieňal peniaze na  HUF (Maďarské Forinty), ak si však želáš dobiť svoju kartu hotovosťou, je potrebné si ju predtým zameniť. Zmenáreň nájdeš priamo vo festivalovom areáli.  Platobné karty môžu byť vo všeobecnosti používané na väčšine miest v celom meste, avšak mať pri sebe určitú časť hotovosti môže byť vždy užitočné.

Fotenie & točenie videí na festivale

Je samozrejmé, že na Balaton Sound môžeš robiť fotky, pre svoje vlastné potešenie, avšak na fotografovanie, alebo natáčanie programu ako takého je potrebné písomné potvrdenie organizátora. Ak filmuješ, alebo fotíš pre konkrétne médium a želáš si publikovať to, poprosíme ťa o konzultáciu s našimi kolegami v Press Office, alebo ich kontaktuj priamo na press@balatonsound.hu!

Je dobré vedieť: Aby sme zabezpečili, že Balaton Sound bude pre vás nezabudnutelný zážitok sú neustáler robené zvukové a video záznamy. Ty môžeš byť tiež jeden z tých šťastných a môžeš sa objaviť na takomto nezničiteľnom zázname, avšak tvoje meno, iba v prípade podpísania zmluvy. Napriek tomu upozorňujeme, že nie je možné reklamovať, pokiaľ sa určitá osoba na takto vytvorených materiáloch objaví (viac informácii na  Policy).

Prvá pomoc

Na festivale sa nachádza centrum prvej pomoci. Chceli by sme vás požiadať ako o zabezpečenie vlastnej bezpečnosti, tak i ostatných. Odporúčame občerstvovanie veľkým množstvom nealkoholických nápojov, natieranie sa opaľovacími krémami a v prípade potreby nosenia čiapok proti slnku. V prípade nevoľnosti, alebo akýchkoľvek problémov bez odkladne kontaktujte zdravotný personál.

Dobíjanie telefónov/kamier/iných zariadení

K dispozícii je niekoľko možností ako vaše zariadenia dobíjať. Viac informácii čoskoro!

Potrebujem pomoc

V prípade, že potrebuješ akú koľvek pomoc pred festivalom, kontaktuj nás tu, ak sa už nachádzaš v mieste festivalu, všetky potrebné informácie zíškaš od personálu priamo na mieste.

Straty & nálezy

Všetky nájdené predmety uchovávame na informáciách. V prípade, ak niečo stratíš toto je prvé miesto kam treba zájsť aj v prípade, že niečo nájdeš budeme vďační ak oslovíš náš personál v mieste informácií.

Jedlo & pitie na festivale

Po celom MasterCard Balaton Sounde môžu návštevníci nájsť malé reštauračné centrá, ktoré sú odrazom vzrušujúceho kulinárskeho sveta festivalu. Jedlá rozličných národností, vzrušujúce produkty Maďarskej kuchyne, tie najlepšie vína regiónu Balaton a lákavé produkty pálinky budú tým čo u nás tento rok nájdete.

Okrem tradičných kuchýň vám však ponúkneme aj chute Indie, Transylvánie, Grécka, Talianska, Francúzska, Mexika, Bavorska a Thajska. Vyskúšať môžete varenú kukuricu, rozličné druhy pečeného cesta, pizzu, obrovské koláče a hot dogy. Obrovská bude i ponuka vegetariánskehojedla. Ak ste smädný, neváhajte navštíviť niektorý z mnohých pubov, pavilónov vína, palinky a pivné stánky.

Služby

Na Balaton Sounde vám budú poskytnuté tieto služby avšak aj mnohé iné, ktoré sa v tomto zozname nenachádzajú!

 • Bankomaty: Bankomaty je k dispozícií ako na festivale, tak aj Zamárdi
 • Zmenáreň: Zmenárne sú umiestnené priamo v Zamárdi, takže si môžeťe vaše peniaze pohodlne vymeniť na forinty
 • Internet: K dispozícii bude niekoľko wi-fi spotov priamo v areáli festivalu area
 • Uzamykateľné schránky / úschovňa batožiny: svoje najcennejšie veci ponechajte v uzamykateľných schránkach, alebo si svoju batožinu uložte v úschovni! Zabezpeč si uzamykateľnú schránku vopred ! (Upozornenie: Zodpovednosť môžme prebrať iba za takto zabezpečené veci, preto vám doporučujeme ich použitie)

Toalety & sprchy

Na festivale nájdete viacero miest na ktorých sú umiestnené toalety! Prosíme vás, aby ste ako toaletu nepoužívali verejné priestranstvo, priestory lesa, alebo iné prírodné lokality.

Sprchy sú umiestnené v areáli kempingu. Prosíme vás, aby ste sprchy a toalety udržiavali čo najčistejšie a šetrili vodou.

Bezpečnosť

Pozrite si tieto tipy a informácie, ktoré sme pre vás pripravili! Organizátori vám týmto chcú zároveň zaželať bezpečné a šťastné prežitie festivalu #sound2017!

 • Alkohol, cigarety & drogy: Žiadame vás, aby ste požívali alkoholické nápoje iba v zodpovednom množstve a fajčili, iba zodpovedajúce množstvo cigariet, tak aby nebolo ohrozené vaše zdravie. Zároveň vás žiadame o úplné vylúčenie akýchkoľvek drog. V baroch nebudú obslúžení alkoholom ľudia vykazujúci vplyv intoxikácie a ľudia, ktorí nedosiahli 18 rokov. Dôležité: konzumácia akýchkoľvek drog je prísne zakázaná a jej postih zodpovedá platným zákonom.
 • Dozerajte na svojich kamarátov: Starajte sa o tých s ktorými ste na festival prišli. Ak sa niektorý z tvojich kamarátov necíti dobre, točí sa mu hlava, alebo má problémy akého koľvek druhu, kontaktujte zdravotnú službu. Chránte sa pred slnkom, jedzte a pite koľko je potrebné, pite dostatočné množstvo nealkoholických nápojov a pravidelne si umývajte ruky! Alkohol pite len v takom množstve, aby ste neohrozili svoje zdravie. Neužívajte žiadne drogy a v prípade sexu sa chráňte adekvátnymi prostriedkymi. Chránte svoje i zdravie ostatných! Buďte si vedomí, že organizátori na seba nepreberajú zodpovednosť za škody vzniknuté na zdraví, alebo iných cennostiach.
 • Slnečný Sound: Je dôležité, aby ste si so sebou priniesli opaľovací krém. V prípade potreby sa týmto krémom chránte proti spáleniu, obliekajte si tričko a čiapu proti úpalu. Je potrebné piť dostatočné množstvo tekutín!
 • Lieky: Ak pravidelne užívate lieky prineste si so sebou dostatočné množsvo na celú dĺžku trvania festivalu. Zdravotná služba má k dispozícii určité množstvo nevyhnutných liekov, ktoré vám v prípade potreby poskytne.
 • Cennosti: Prosíme, aby ste si so sebou priniesli iba veci potrebné na festival, alebo kempovanie. Ak je možné všetky svoje cennosti nechajte doma. Ak si však predsa len so sebou nejaké cennnosti prinesiete, prosíme vás o využitie zamykateľných schránok. Zároveň vás žiadame, aby ste svoje osobné doklady nosili so sebou a mali ich na bezpečnom mieste. Prosíme vás, aby ste veci, ktoré náhodou nájdete odovzdali na stratách a nálezoch.
 • Príroda: Ochraňujte prírodu. Starajte sa o stromy, neodhadzujte odpadky a separujte odpad. Žiadame vás, aby ste prírodu nepoužívali na miesto toaliet.
 • Jedlo: Žiadame vás, aby ste vo svojich stanoch neskladovali jedlo.
 • Kontatné šošovky: Z bezpečnostných dôvodov odporúčame návštevníkom uprednostniť na festivale nosenie kontaktných šošoviek pred okuliarmi, je jednoduchšie sa o ne starať a čistiť ich.
 • Bezpečný sex: Žiadame vás strániť sa náhodných sexuálnych vzťahov! Ak sa tak už stane myslite na potrebu chrániť sa a použite kondóm!
 • Bodysurf: Z bezpečnostných dôvodov je PRÍSNE ZAKÁZANÝ bodysurf! Ktokoľvek, kto nedodrží toto nariadenie, bude vyvedený z davu a v prípade potreby vykázaný z festivalu.
 • Hluk: V súvislosti s ochranou sluchu vám doporučujeme používať štuple do uší v prípade, že sa nachádzate v blízskosti stagu
 • Vstup v prípade, že sú vstupenky vypredané: Ak je festival vypredaný, má bezpečnostná služba v záujme zachovania bezpečnosti návštevníkov, obmedziť počet účastníkov, ktorí budú vpustení k jednotlivým stagom, aj napriek platnému náramku. Aby ste však predišli podobnej udalosti, doporučujeme vám dostaviť sa na jednotlivé koncerty v dostatočnom predstihu, čo vás môže urchániť od dodatočného dlhého čakania.
 • Prechádzanie medzi stagami: Dostať sa z jedného stagu na druhý môže trvať z dôvodu množstva ľudí omnoho dlhší čas, ako by ste si mohli myslieť. Preto vám doporučujeme vybrať sa k jednotlivým stagom dostatočne vopred. Hlavné cesty môžu byť značne preplnené, preto vás žiadame o trpezlivosť, netlačenie sa, nesnažte sa kráčať proti davu a choďte smerom, ktorým ide.
 • Úrazy & kriminalita: V prípade úrazu, alebo ak sa niekto zraní, okamžite kontaktujte usporiadateľskú službu a požiadajte ich o pomoc. Je dôležité urobiť tento úkon ešte predtým ako zavoláte zdravotníkov. Ak to bude potrebné usporiadateľská služba tak urobí na miesto vás. Prvá pomoc je v celom areáli festivalu zdarma. Ak sa stanete obeťou kriminálneho činu, alebo sa budete cítiť ohrození, neváhajte kontaktovať usporiadateľskú službu.
 • Extrémne počasie: Festival konajúci sa vonku, môže byť vždy ovplyvnený extrémným počasím. Usporiadatelia sú neustále v spojení s Národnou Meteorologickou Službou (OMSZ) a v prípade, že by hrozilo akékoľvek extrémne počasie budeme návštevníkov dostatočne vopred informovať prostredníctvom všetkých informačných kanálov. Cez ne sa dozviete aj o prípadnej výstrahe o UV žiarení, alebo prudkom slnku. Ak v nadchádzajúci deň hrozia búrky, alebo prudký vietor, organizátori vás o tom budú bezodkladne informovať. Je potrebné, aby ste na podobné situácie boli vopred pripravení: zabezpečili si stan, umiesntili svoje osobné veci na bezpečné miesto a mali k dispozícií vhodné oblečenie. V prípade búrky sa snažte ostať mimo dosahu stromo, elektrických zariadení a radšej ostante na otvorenom priestranstve. V prípade silného vetra môže byť z bezpečnostných dôvodov program prerušený a stan kde prebieha evakuovaný. Preto vás žiadame o opustenie týchto priestorov ak na to budete vyzvaní.
 • Správanie v dave: Ak idete v dave, vždy choďte rovnakým smerom a rovnakou rýchlosťou ako ostatní. Ak začínate cítiť, že sa dav začína správať podozrivo a podlieha panike, snažte sa dostať na jeho okraj, alebo jeho predok. Šanca, že si ublížite, je v takomto prípade omnoho nižšia.

Merchandise

Zober si Balaton Sound so sebou domov! Upomienkové predmety sú k dispozícii vo viacerých obchodoch na festivale!

Komerčné aktivity

Ak si želáte vykonávať akékoľvek komerčné aktivity na Balaton Sounde, môžete tak robiť iba v prípade písomného povolenia od organizátorov, o ktoré treba požiadať.

Počasie

Počas Balaton Sound zvykne byť poväčšinou skvelé počasie! To znamená: povačsinou slnečno a môže byť veľmi horúco! Zistite si predpoveď počasia predtým, než sa vydáte do Zamárdi, avšak určite si prineste slnečné okuliare, plavky a všetko ostatné čo je počas horúceho leta potrebné. V tejto súvislosti sa rovnako uistite, že máte pršiplášť. Upozorňujeme, že event sa uskutoční aj v prípade zlého počasia, avšak my dúfame v to najlepšie :)

Ako sa dostať do Zamárdi

Kde sa nachádza Balaton Sound?

Balaton Sound sa koná v meste Zamárdi,  pri jazere Balaton.
 

 
 

Prílet do Budapešti lietadlom

Lietadlá prilietajú do Budapešti na letisko Ferenca Liszta (BUD). Z letiska sa ľahko dostanete autobusom na Balaton Sound. Dostať sa tiež môžete do hlavného mesta, autobusom číslo 200E, ktorý vás odvezie na M3 metro stanicu. Viac o verejnej doprave v Budapešti tu. Následne sa musíte dopraviť do Zamárdi či už vlakom, alebo autobusom.
 

Príchod do Budapešti vlakom

Vlaky môžu prichádzať do Budapešti na ktorúkoľvek z troch veľkých vlakových staníc: Nyugati Pályaudvar, Keleti Pályaudvar, Déli Pályudvar. Všetky tri sa nachádzajú v centre Budapešti, takže máte na dosah mnoho ďalších spôsobov ako sa dostať už priamo na Balaton Sound (Zamárdi).
 

Príchod do Budapešti autobusom 

Medzinárodné autobusy prichádzajú do Budapešti zvyčajne na Népliget Coach terminál. Ak chcete pokračovať vo svojej ceste naďalej autobusom, nemusíte používať už žiadnu ďalšiu verejnú dopravu na premiestnenie pretože všetky autobusy odchádzajúce smerom na Zamárdi idú práve z Népliget terminálu. Pre informácie o iných druhoch prepravy kliknite prosím tu, a nájdite vhodnú prepravu v Budapešti.

Príchod autom

Poprosíme vás, aby ste sa na cestu dostatočne pripravili, ešte predtým ako vyrazíte do Zamárdi, alebo prídete priamo na Balaton Sound s niekym iným. Ak sa dá nájdite si zdielanú dopravu vo svojej krajine a máte tak možnosť cestovať lacnejšie v príjemnej spoločnosti.
 

Pokračovanie cesty z Budapešti (Balaton Sound)

 • Pokračovanie vlakom: 
 • Vlaky odchádzajú zo stanice Budapešť Keleti alebo Budapešť Déli každý deň. Čas cesty sa pohybuje medzi 2 a 3 hodinami v závislosti od konkrétneho spojenia. Viac podrobností tu. 
 • Pokračovanie autobusom:
 • Autobusy odchádzajú každý deň z Budapešť Népliget Terminálu. Čas cesty sa pohybuje medzi 2 a 3 hodinami v závislosti od konkrétneho spoja. Viac podrobností tu.
 • Podeľte sa o cestovanie!
 • Ak sa dá cestujte na festival lacnejšie a v dobrej spoločnosti. Blablacar vám ponúka takéto možnosti a všetko za vás zariadi.
 • Ak hľadáte možnosť s kým by ste sa zviezli a nechcete platiť za verejnú dopravu, ľahko niekoho nájdete prostredníctvom stránky.
 

Cestovanie z okolia Zamárdi

 Viac informácii už čoskoro.

     

Ako sa pohybovať v Zamárdi!

Viac informácii už čoskoro.

Kemping 

Ubytovanie

Pre potreby kempovania na Balaton Sounde vám ponúkame niekoľko možností. Pozrite si našu stránku o ubytovaní, kde nájdete viac podrobností Ukáž mi to!
 
Pre ubytovanie na Balaton Sounde je potrebné si zakúpiť zvlášť kempingový lístok! Chcem si pozrieť ceny!
 

Stavanie stanov

Keď si vyberáte miesto na postavenie stanov, vyhnite sa prosím vás hlavným cestám a cestám určeným na prepravu a servisným cestám.
 
Žiadame vás, aby ste dodržiavali nasledovné rozmery stanov:
 • Stan pre  osoby: 2 x 2 metre
 • Stan pre  3-4 osoby: 4 x 2 metre
 • Berte na vedomie, že prístrešky (stany s postrannými prístreškami) sú povolené iba na miestach s dostatočným miestom pre ostatných kempujúcich.
 

Toalety & sprchy 

V areáli sa nachádza niekoľko zoskupení toaliet! Žiadame vás preto, aby ste ako toalety nepoužívali zeleň, stromy a trávu. Sprchy sú k dispozícii rovnako v areáli festivalu. Udržujte ich čisté a snažte sa šetriť vodou. 
 
V priestoroch spŕch nájdete zástrčky na sušič vlasov, žehličky vlasov, zrkadlá a podobne. 
 

Elektrické prípojky

V areáli kempu sa nachádzajú elektro centrály, preto vás žiadame, aby ste si so sebou nenosili generátory. Väčšinu potrebných zariadení si môžete nabiť v strediskách v kempe na to určených. 
 

Oheň/ plyn / ohniská/ variče 

Berte prosím na vedomie, že v celom areáli festivalu je prísne zakázané zakladať ohne! Rovnako sú zakázané plynové ohrievače, čiže nie je možné si variť. My vám však ponúkame veľké množstvo rozličných jedál z ktorých si určite vyberiete.