Balaton Sound

Pohodička pri vode, reštaurácie, bary a všetko čo potrebuješ, aby si si naplno užil západ slnka na Balatone, k tomu navyše množstvo vystupujúcich hviezd na viacerých pódiách, toto je charakteristika konceptu, ktorý si už zamilovalo obrovské množstvo ľudí. Tento jedinečný event si už zamilovalo viac ako 100 000 ľudí, ktorí ho navštevujú každý rok a menia tak Zamárdi,  ktoré je inak malým mestom na južnom brehu jazera Balaton na obrovskú párty arénu. Festival ako taký je umiestnený na okraji plážového rezortu najväčšieho jazera v Strednej Európe, ktorý je vďaka tomu, vyhľadávanou turistickou destináciou.

 

Tento rok budete mať možnosť zúčastniť sa už v poradí 8. edície Balaton Soundu, ktorý je vo svete zapísaný ako prémiový festival najvyššej kvality, či už z pohľadu služieb, alebo programovej štruktúry. Nájdete na ňom exkluzívny medzinárodný "all star" line up pozostávajúci z Djov, elektronických live actov, hip hopových umelcov, ale i najrozličnejšie hudobné skupiny.

 

Možnosti ubytovania ponúkajú aj areál campingu, ktorý je umiestnený priamo v mieste konania festivalu. Ľahko však nájdete aj množstvo domčekov, ktoré je možné si prenajať, alebo hotelov všetkých kategórii s ľahkou dostupnosťou z festivalu.

Ak chceš mať prístup k informáciám z prvej ruky, o tom čo festival ponúka, nezabudni si pravidelne pozrieť túto stránku, kde sa dozvieš všetko potrebné a nasleduj nás na Facebooku.