Balaton Sound: program je pripravený!

Balaton Sound bude hostiť tie najväčšie mená elektronickej hudby, takže aj počas tohto roka búdú môcť fanúšikovia vidieť top DJov. Obrovský Main Stage  postavený  priamo oproti brehu jazera Balaton bude hosťovať majstrov ako Armin Van Buuren, Axwell Ingrosso, KSHMR, Kygo, Hardwell a počas 6. Júla sa predstaví ako mimoriadny headliner Tiësto. Ďalej sa však môžete tešiť na G-Eazy, Galantis, Jason Derulo, Robin Schulz, Marshmello, Don Diablo, Krewella, Headhunterz, Zedd, alebo Cheat Codes, ktorí vás budú zabávať.

Jäger Arena bude jedinečným priestorom, v ktorom sa predstaví mnoho žánrov a umelcov, ktorým budú sekundovať aj viacerí maďarský hudobníci. Yellow Claw, Mija, Eptic, Sigma, The Bloody Beetroots, Carnage, Nod One’s Head, Dua Lipa, Netsky, Zeds Dead, Section Boyz, Example & Dj Wire, Troyboi alebo Hucci, sú len niekoľkými z vystupujúcich.

Party Arena je jedným z kľúčových priestorov Balaton Soundu. Obrovský stan, v ktorom budú začínať parties od 21.00 a kde sa predstavia StadiumX, Nicky Romero, Corey James, Raiden, Florian Picasso, Observer x Flip Capella, Blasterjaxx, Timmy Trumpet, Shaun Frank, Juicy M, Showtek, R3HAB, Oxia, Nicole Moudaber, Dave Clarke, Amerigo Provenzano, Ravitez, D.O.D, Afrojack, Kidda.

Heineken Beach, ozdobená gigantickou pyramídou bude hostiť umelcov ako Max Cooper, Flavio Folco, Dubfire, Joseph Capriati, Jan Blomqvist, John Digweed, Mark Reeve, Kungs, Jamie Jones, Art Department, Eelke Kleijn, Erick Morillo, Martin Kremser, Hot Since 82 a Sasha. Na Sound & Bass Stage Powered by Bladerunnaz  sa predstaví Hypoxia, Redpill, TC, Murdock, Dj Guv, Disaszt, Loadstar, Turno, Emperor a Noisia.

Celý program Balaton Soundu predstaví počas 5 dní viac ako 300 vystupujúcich na 20 pódiách. Mnohé z nich budú vybudované priamo na jazere Balaton ako móla so zaujímavými dekoráciami, koktejl barmi, chillovými zónami atď.

Ako nový programový modul sa na Balaton Sounde predstaví počas tohto roka, small street theatres. Obrovské medúzy, magická živá hudba, jedinečné dekorácie a mysteriózne postavy budú tým, čo budete môcť na Balaton Sounde naozaj zažiť. Našimi hosťami budú The Bloco de Budapest Brazil Show, the Compagnie Planete Vapeur, Oakleaf Stelzenkunst and Spark!

Elrow Stage sa s určitosťou stane párty centrálou festivalu vďaka ohromujúcim dekoráciám, ktoré budú vybudované na móle jazera. Priamo oproti Main Stagu na pláži prinesie Elrow svoje psychedelické a bláznivé párty s djmi ako Henry Saiz, Edu Imbernon, CatzN’Dogs, Anja Schneider, Toni Varga, De La Swing, Eddy M, Mario Biani a Bastian Bux. Elrow stage bude začínať svoje párty už na poludnie a potrvajú až do momentu štartu Main Stagu. Nočná cast vypukne ihneď po ukončení programu na Main Stagy a potrvá až do východu slnka. Priestor Elrow stagu bude mať vlastný koktejl bar a komfortné ležadlá, tak aby si návštevníci na plno vychutnali tento priestor vybudovaný priamo na vode.

 

Ako bonusová časť bude pre návštevníkov pripravená párty priamo na samotnom jazere. Exkluzívne párties na lodi sa budú konať každý deň popoludní a predstavia san a nich viacerí prestížny dji ako Sasha, Jan Blomqvist, Max Cooper, Art Department a Eelke Klejn. Vstupenky na party na lodi si môžete zakúpiť ku svojej 5 dňovej permanentke na web stránke festivalu

Cestovanie & Ubytovanie Príchod na Balaton Sound nikdy nebol jednoduchší. Zamárdi, ktoré je hosťovským mestom Balaton Soundu je vzdialené od Budapešti sotva hodinu. Na cestu môžete využiť autobusy, ktoré odchádzajú z Budapešti každý deň. Skupiny kamarátov si tiež môžu objednať súkromnú prepravu mikrobusom priamo do Zamárdi a užiť si tak absolútny komfort. K dispozícii je niekoľko možností, ktoré taktiež nájdete na web stránke Balaton Soundu. Možnosti ubytovania sú takmer nekonečné. Milovníci kempovania, majú možnosť ubytovania v kempe vzdialenom 10 minút od festivalu, alebo si tiež môžu vybrať Beach kemping priamo v mieste konania festivalu. Hotely, apartmány a rôzne iné môžnosti sú tiež k dispozícii.

Zoznam nájdete tu: http://sziget.hu/balatonsound_english/accommodation/

Vstupenky

Zľavnené vstupenky sú k dispozícii do 14. Júna 2017. Podobne ako v minulom roku, si môžu návštevnícii kúpiť dva druhy permanentiek. 5 dňové vstupenky obsahujúce aj deň 0 poskytuje možnosť zažiť bláznivú plážovú párty na jazere Balaton naplno. 4 dňové vstupenky sú platné na takpovediac tradičné festivalové dni medzi (6-9. júlom) a poskytujú tiež možnosť zažiť úžasnú párty skúsenosť všetkým fanúšikom elektronickej a hip hopovej hudby. Denné vstupenky na deň 0 a ostatné festivalové dni sú ešte stále k dispozícii. Pre tých, ktorí si potrpia na extra pohodlie sú k dispozícii VIP permanentky a VIP denné vstupenky, ktoré zahŕňajú zvlášť vstup na festival cez VIP vstup a zároveň umožňujú vstup na grand pódium, ktoré je umiestnené priamo oproti Main Stagu.

Párty na lodi

Balaton je najväčším sladkovodným jazerom v strednej európe, kde si môžete užiť  priamo v areáli konania festivalu viac ako 2 km pláž a počas dňa exkluzívne párty na lodi plaviacej sa po jazere. Tieto párty sa budú konať každý deň s iným line upom.

 

Streda, 5. júla: Max Cooper

Štvrtok, 6. júla: Jan Blomqvist (dj set)

Piatok, 7. júla: Art Department 

Sobota, 8. júla: Eelke Kleijn 

Nedeľa, 9. júla: Sasha

 

Viac informácii nájdete tu!

 

Vstupenky na Balaton Sound

Podobne ako minulý rok, si môžu návštevníci zakúpiť dva druhy viac dňových vstupeniek a to 5 dňovú, vrátane dňa 0, ktorá vám dá môžnosť užiť si celý festival na jazere Balaton v plnej kráse. 4 dňovú vstupenku, platnú na takpovediac tradičné dni medzi 6 a 9. júlom, ktorá vám však tiež poskytne skvelé zážitky z výbornej elektronickej a hop hop hudby. Vstupenky na jednotlivé dni a deň 0 sú rovnako ešte stále v predaji. Pre tých, ktorí majú radi vyššiu mieru komfortu sú k dispozícii VIP viac dňové vstupenky a VIP denné vstupenky, ktoré vám poskytnú výhody vstupu cez separátny vchod a vstup do priestorov VIP grand stagu umiestneného priamo oproti hlavnému pódiu.

Vstupenky: TU

 

Už oznámení umelci (v abecednom poradí):

Afrojack

Alison Wonderland

Armin van Buuren

Art Department

Axwell v Ingrosso

Blasterjaxx

Carnage

Corey James

D.O.D.

Dave Clarke

Don Diablo

Dua Lipa

Dubfire

Eelke Klejn

Emperor

Eptic

Erick Morillo

Example & Dj Wire

Florian Picasso

G-Eazy

Galantis

Hardwell

Headhunterz

Hucci

Jamie Jones

Jan Blomqvist live

Jason Derulo

John Digweed

Juicy M

KIIDA

Krewella

KSHMR

Kungs

Kygo

Loadstar

Mark Reeve

Marshmello

Max Cooper

Mija

Netsky live

Nicky Romero

Nicole Moudaber

Nod One's Head

Noisia

R3HAB

Raiden

Ravitez

Robin Schulz

Sasha

Shaun Frank

Showtek

Sigma live

Stadium X

TC

The Bloody Beetroots

Tiesto

Timmy Trumpet

TroyBoi

Yellow Claw

Zedd

ZEDS DEAD